Survivor’dan Sabriye Diskalifiye Olabilir!

Sabriye ve Serhat’ın kavgasına Acun müdahil oldu ortalık karıştı.

Survivor 2017‘de Serhat’la kavga eden Sabriye‘nin “Basarım tekmeyi!” sözüne Acun “Müsamaha göstermeyiz!” dedi. “Akıllara acaba Sabriye Survivor’dan diskalifiye mi edilecek?” sorusu geldi.

Survivor 2017′de dokunulmazlık sembolü oyununda sona kalan ünlüler takımından Adem ve Serhat yarışıyordu. Sabriye’nin Adem’i desteklemesine sinirlenen Serhat, tepki olarak eleme konseyinde arkadaşlarıyla beraber Sabriye’yi eleme adayı olarak gösterdi. Aynı zamanda dokunulmazlık sembolünü de alan Serhat eleme potasına Adem’i de soktu.

“BASARIM TEKMEYİ”

Bu duruma oldukça tepkili olan Sabriye ve Adem, konsey çıkışında Serhat‘la söz dalaşına girdi. Sabriye bir müddet sonra adeta çığırından çıkarak Serhat‘a ağıza alınmayacak sözler söyledi. Sabriye’nin sözleri üzerine sinirlenen Serhat, Sabriye’nin üzerine yürümeye kalktı. Ancak arkadaşları Serhat’ı tutmaya çalıştı. O sırada Sabriye, “Boğa falan dinlemem, basarım tekmeyi!” deyip tekme salladı.

SABRİYE DİSKALİFİYE EDİLEBİLİR!

Survivor’un bu akşam ekrana gelecek bölümünün fragmanında görülen bu olaylara Acun da dahil oldu ve sert bir şekilde tepki verdi. Acun yaşananlarla ilgili “Dün ki konseyden sonra hiç tasvip etmediğimiz görüntülerle karşılaştık. Bazı sözlerin kullanılmasına, hiç bir zaman müsamaha göstermeyeceğiz.” dedi. Acun’un bu sözleri “Serhat’a “Basarım tekmeyi!” diyen Sabriye, Survivor’da diskalifiye mi edilecek?” sorusunu akla getirdi.

Written By
More from MagClassico

Şeyma Subaşı’ndan Özel Açıklamalar!

Türkiye onu katıldığı ‘Var Mısın Yok Musun?’la tanıdı. Yarışmacı olarak izledik onu…...
Read More

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir