Sarp Akkaya “Eğlenerek” Evlendi!

Başaralı oyuncu Sarp Akkaya sevgilisi Sinem Yalçınkaya’ya Fenerbahçe’nin Olimpiakos ile oynadığı Euroleague basketbol maçında evlenme etmiş ve kocaman bir “EVET” cevabı almıştı.

Sarp Akkaya ve Sinem Yalçınkaya Fenerbahçe-Olimpiakos maçında dünya evine girdi!

Sürpriz teklif gibi evlenmeleri de Fenerbahçe-Olimpiakos maçına denk geldi ünlü çiftin. Beykoz Kundura Fabrikası’nda gerçekleşen nikah ve düğün töreni ile mutlu hayatlarına ilk adımlarını atan çiftin düğününe katılan isimler arasında; Kenan İmirzalıoğlu, Sinem Kobal, Barış Falay, Barış Arduç, Tolga Sarıtaş, Aras Bulut İynemli, Cansu Dere ve Aslı Enver gibi birçok ünlü isim vardı.

Ünlüler Buluştu!

Birçok başarılı dizede oyunculuğu ile dikkat çeken Sarp Akkaya’yı son olarak Star TV’de yayınlanan “Paramparça” adlı dizide izlemiştik. Eşi Sinem Yalçınkaya ise, O Ses Türkiye yarışmasının vokal koçları arasında ve Tarık Sezer orkestrasında yer alıyor.

Düğün törenlerinin de evlilik teklifinin de maça denk gelmesiyle ilgili 37 yaşındaki Akkaya, “Bizim için özel bir gün, Fenerbahçe’ye özel evleniyoruz, inşallah uğurlu geliriz” dedi.

Aslı Enver’in de kısa bir süre katılıp ayrıldığı düğün törenine ayrıldıkları iddia edilen Murat Boz katılmaması dikkat çeken detaylar arasındaydı.

Sarp Akkaya-Barış Arduç-Aras Bulut İynemli-Kerem Fırtına

Geceye eşi Sinem Kobal ile birlikte katılan Kenan İmirzalıoğlu, düğünde halay başı oldu.

Cansu Dere-Burçin Terzioğlu

Aras Bulut İynemli

Kenan Doğulu-Beren Saat

Pelin Karahan

Tolga Sarıtaş

Can Tunalı-Birce Akalay-Sarp Akkaya

Written By
More from MagClassico

Victoria’s Secret 2017 Yazında Bembeyaz!

Victoria’s Secret tatil sezonunun başlaması ile birlikte beyaz konseptli koleksiyonlarını moda severlerin...
Read More

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir