Özge Ulusoy’dan Ahu Yağtu’ya Sitem Dolu Sözler!

Ahu Yağtu (39) ile Hacı Sabancı’nın (30) Emirgan’daki gece kulübü Gizli Kalsın’da beraber eğlenmesi ve sabaha kadar dans edip öpüşmeleri magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.

Bu bomba haberin bu denli etkili olmasında iki neden vardı. Birincisi şüphesiz simaların ünlü olması ikincisi ise, Ahu Yağtu’nun Özge Ulusoy’un “Dostum” dediği kişiler arasında yer almasıydı. Hatta, Ahu Yağtu ve Cem Yılmaz’ın 2012’de gerçekleşen düğününe Özge Ulusoy Hacı Sabancı ile katılmıştı.

Posta’dan Müge Dağıstanlı’nın haberine göre; bu yakınlığı öğrenen Özge Ulusoy yıkıldı.

6 yıl aşk yaşadığı Hacı Sabancı’dan 3 ay önce ayrılan Özge Ulusoy şunları söyledi: “Haberi görünce şok geçirdim! Araştırdım, sordum. Meğer o gece herkes görmüş. Ahu 16 yıllık arkadaşım. Asla beklemezdim. Telefon açıp inkar etmek istedi. Ama cevap vermedim. Instagram’dan da sildim, Ahu benim için artık bitti. Hacı’ya kızmadım. Erkektir yapar. Bugün de ölmediysem bir daha ölmem. onlara tek şey diyorum; Allah ikisini de mutlu etsin. Ben çok güçlüyüm.”

DAHA ÖNCE DE YAPMIŞTI

Ahu Yağtu, manken Cansu Dere ile de yakın arkadaştı. Ama Dere’nin  5 yıl büyük aşk yaşadığı Cem Yılmaz ile 2012’de evlenmişti.

Ahu Yağtu’ya bir tepki de Demet Akalın’dan geldi. Özge Ulusoy ile dost olan Demet Akalın, Instagram hesabına şunları yazdı: “En yakın kız arkadaşlarımızdan birinin ‘Enişteci’ kurbanı olduğunu gördük. İnsanın aklı kadar edebi, edebi kadar aklı vardır!”

Written By
More from MagClassico

Evli Erkekle Aşk Yaşıyor İddiası Burcu Esmersoy’u Çılgına Çevirdi!

1,5 senedir birlikte olan ve büyük bir aşk yaşayan Burcu Esmersoy ve...
Read More

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir