Öykü Gürman: “Benim İçin Yavuz Bingöl Sayfası Kapanmıştır.”

Öykü Gürman, sevgilisiyle ilgili “bozulmamış biri” yorumunu yapıp, eski eşi Yavuz Bingöl’le ilgili ise enteresan açıklamalarda bulundu.

Yavuz Bingöl ile olan ilişkisi de ayrılığı da magazin basınında oldukça konuşulan Öykü Gürman, yeni sevgilisiyle ve Yavuz Bingöl ayrılığı ile ilgili merak edilenleri sözcü gazetesine verdiği röportajda açık bir şekilde anlattı.

İşte o röportajdan bir bölüm:

Havalimanında yönetici olan Semih Şenzibe ile birlikte olduğunuz yazılıp çizildi. Bu konuda neler söyleyeceksiniz?

Bu haberler doğru. O, çok değerli biri. Umarım beni yarı yolda bırakmayacak biridir. Ben ondan umutluyum ama o da benden razıysa bu iş olur. (Gülüyor) İkinci kez evlenmek ve çocuk sahibi olmak istiyorum. Kimse boşanmak için evlenmiyor ve evlilik çok güzel bir şey. Hayırlısı.

Sevgilinizin en çok hangi özelliği sizi etkiledi?

Dürüstlüğü, merhameti, temiz kalbi, edepli oluşu. Sevgilim bozulmamış, temiz kalmışlardan. Ruhu kirlenmemiş. Umarım ilişkimiz böyle devam eder.

Geçmişe dönebilseydik, Yavuz Bingöl’le tekrar evlenir miydiniz?

Geçmişe hiç dönmeyelim. Tabii ki yapmazdım. Aksi halde şu an mutlu bir evlilik sürüyor olurdum. Ama benim için Yavuz Bingöl sayfası kapanmıştır.

Ünlü olmayan biriyle aşk yaşamayı bilinçli olarak mı tercih ettiniz?

Evet. Ben, aynı üne ve mesleğe sahip iki kişinin mutlu bir beraberlik götürebileceğine inanmıyorum. Zor çünkü bizim önceliğimiz işimiz. Oysa karşınızdaki insanın işinden önce sizi koruyup kollaması, el üstünde tutması gerekiyor.

Magazinel anlamda da pek ortalarda görünen biri değilsiniz. Sizin için “Magazine mesafeli bir duruşunuz var” diyebilir miyiz?

Evet çünkü tercih etmiyorum. Özel hayatımı gizli yaşamak istiyorum. İşle ilgili olduğu zaman kameraları seviyorum. Ama bir şey üretmemişken medyada yer almak görgüsüzlük.

Hayatınızın hangi dönemindesiniz?

Şimdi çok mutluyum ve huzurluyum. Hayatımda her şey rayına oturmuş gibi hissediyorum. Keyfim yerinde.

Kaynak: SÖZCÜ

Written By
More from MagClassico

Goran Bregovic, Efsane Rock Grubu Bijelo Dugme İle İlk Kez İstanbul’a Geliyor!

Goran Bregovic, kendisini zirveye taşıyan efsanevi rock grubu Bijelo Dugme ile 25...
Read More

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir