Nazan Öncel’e Ardı Ardına Üzücü Haberler…

Nazan Öncel, Eşi Akşit Togay’ı Kaybetti!

5 gün önce on iki yıl evli kaldığı oğlu Serkan Öncel’in babası eski eşi Salih Öncel’i kaybeden Nazan Öncel, bugün ise hayat arkadaşı Akşit Togay‘ı kaybetti.

Ünlü sanatçı, Salih Öncel’i kaybetmesinden dolayı duyduğu üzüntüyü böyle dile getirmişti:

Şimdi de Hayat Arkadaşını Kaybetti!

Nazan Öncel ve Akşit Togay’ın ilişkileri bir dönem oldukça konuşulmuştu. Nedeni ise,Akşit Togay’ın kendisinden önce Öcel’in kız kardeşi Pınar Güvenel’le evli olmasıydı.

Fotoğrafların basına yansımasının ardından Akşit Togay, “Söylemezsem Olmaz” programına çarpıcı açıklamalar yapmıştı.

Togay, menajerliğini yaptığı Öncel ile evliliklerinin sadece kağıt üstünde olduğunu söylemiş ve konuşmasına şu şekilde devam etmişti; “Pınar Güvenel’le evli olduğumuz dönemde, bir müzisyenle 7 sene yasak aşk yaşadığını öğrenince evliğimize son vermiştik. Boşandıktan tam 11 yıl sonra, Nazan Öncel’le çocuklarımızı da düşünerek ortak kazanımlarımızı birleştirmek istedik ve sadece kağıt üzerinde kalan bir nikâh yaptık. O günden sonra ben de, Nazan da birbirimizden bağımsız olarak hayatlarımızı yaşadık. Kendisinin yıllardan beri menajerliğini yaptığım, işiyle ilgili her konuda söz sahibi olduğum için gerektiğinde yan yan geliyoruz. Geçen zaman içinde Nazan’ın özel hayatında başka insanlar da oldu. Ama o, sadece işiyle gündeme gelmek istediğinden bunu dile getirmedi.”

CENAZESİ YARIN

Akşit Togay hakkında bu sefer üzücü bir gelişme yaşandı. Bu sabah evinde kalp krizi geçiren Togay’a hemen sağlık ekipleri tarafından müdahale yapıldı fakat uğraşlara rağmen kurtarılamadı ve hayata gözlerini yumdu.

Akşit Togay’ın cenazesi yarın Kemerburgaz Camii’nde öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından toprağa verilecek.

 

 

Written By
More from MagClassico

Göbeklerden Kurtuluyoruz!

Kış döneminin tam ortasındayız. Bu ne demek hanımlar çok iyi bilir. Yaza...
Read More

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir