Mustafa Ceceli ve Selin İmer Evleniyor!

Mustafa Ceceli, eşinden boşanmasının hemen ardından yaşadığı aşk bombasıyla gündeme oturdu.

Ünlü şarkıcı, geçtiğimiz günlerde 9 yıllık eşi ve oğlunun annesi Sinem Hanım’dan boşanmıştı. Boşanma davası sosyal medyada konuşulurken, boşanmanın hemen ardından sosyetik güzel Selin İmer’le samimi pozları medya gündemine düştü.

Mustafa Ceceli’nin yapacağı açıklama merakla beklenirken, basına yansıyan fotoğrafların ardından ünlü şarkıcı Miami’ye gitti ve yaptığı açıklama ile bu aşkı doğruladı hatta daha da ileriye gitti…

İşte Mustafa Ceceli’nin basın açıklaması:

“Öncelikle bilinmesini isterim ki bu bizim hayatımız ve atacağımız adımlarla alakalı kimseden izin almaya gerek olduğunu düşünmüyoruz. Defalarca dile getirmeme rağmen hala anlamak istemeyenlere bir kez daha hatırlatayım; Ahmed Hulusi bir şeyh değildir, cemaati yoktur, kimsenin hayatına karışmaz. Dolayısıyla ‘birlikte yanına gitmişler’ benzeri, iftiralara şaşırıyoruz. Şu anda ben Amerika’dayım Selin ise İstanbul’da. Aldığımız ortak kararı sizlerle de paylaşmak isteriz. Dönünce evleneceğiz.”

Selin İmer Kimdir?

Sosyetenin yakından tanıdığı Selin İmer, 14 Ocak 1983 yılında dünyaya geldi.

İtalyan Orta Okulu ve MEF Okulları‘nda orta öğrenimini tamamlayan Selin İmer, daha sonra ABD’ye giderek psikoloji, moda ve reklam üzerine eğitim aldı.

AŞK DEFTERİ KABARIK

Merhum iş adamı İnsel İmer ile Canan İmer‘in kızları olan 34 yaşındaki Selin İmer, bugüne kadar ünlü isimlerle yaşadığı aşklarla gündeme gelmişti.

Selin İmer’in adı Doruk Kaya, İbrahim Toraman, Alican Ulusoy, Hakan Baş, Nedim Keçeli ve Beşiktaş eski başkanı Serdar Bilgili gibi ünlülerle anılmıştı.

 

 

 

 

Written By
More from MagClassico

Geleceğe dönüş: Dünyanın en modern 5 oteli!

Bir sonraki otel konaklamanızın zamanda yolculuğa dönüşmesini ister misiniz? Cevabınız “Evet!” ise, dünyanın...
Read More

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir