Murat Boz’dan Aslı Enver’e Mesaj!

Geçtiğimiz günlerde Murat Boz’un Bahar-Nihal Candan kardeşlerle yakalanma haberleri çıkmış ve bu yüzden de uzun zamandır çok güzel bir ilişki yaşadığı oyuncu sevgilisi Aslı Enver ile ayrıldığı haberleri sosyal medyada büyük bir hızla yayılmıştı.

Bugünlerde ise ayrılığın nedeni olarak farklı bir iddia ortaya atılıyor. Aslı Enver’in dizideki rol arkadaşı Özcan Deniz ile aşk yaşadığı iddiaları gündeme bomba gibi düştü.  Enver bu habere yorum yaparak yalanlama getirdi.

“YOK ARTIK”

Aslı Enver, Özcan Deniz ile aşk yaşadığı iddialarını paylaşan bir siteyi görüp fotoğrafın altına “Yok artık” diyerek haberi yalanladı.

Bu arada Murat Boz’un sosyal medya hesabından paylaştığı “Elveda Deme” isimli şarkı dikkat çekti. Şarkının sözlere adeta Aslı Enver‘e mesaj niteliğindeydi.

Ayrılık üzerine hiçbir açıklamada bulunmayan taraflar birbirlerinin fotoğraflarını da Instagram hesaplarından silmedi ve birbirlerini takibi bırakmadı.

Murat Boz‘un paylaştığı bir videoda kendisini takip eden Aslı Enver’e “sanki bir mesaj” niteliğinde olan o şarkının sözleri:

Elveda Deme!

Acım derin tarifsiz

Talihsiz bir yerde

Ne sen onu bulabilirsin

Ne ben çıkabilirim

 

İyi günümde dar günümde

Sen hep orda yanıbaşımda

Ne oldu da ayrılmaya

Bunca heves anlatsana

 

Elveda deme bana sakın

Sen git dargınım, kırgınım olanlara

Yıllara, hayalimi çalanlara

Written By
More from MagClassico

İbrahim Kutluay: “Sakın Bana Demet’i Sormayın!”

Demet Şener ile olaylı ayrılığının ardından ünlü basketbolcu İbrahim Kutluay çocukları İrem...
Read More

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir