Murat Boz ve Arkadaşlarının Alem Gecesi!

Aslı Enver’le ilişkisi evlilik yolunda ilerleyen Murat Boz, güzel oyuncu setteyken kankası Eser Yenenler ve arkadaşlarıyla birlikte üç güzelle âlem yaptı.

Habertürk’ten Nuri Altuntaş‘ın haberine göre Murat Boz, Emirgan’daki La Boom’da komedyen Eser Yenenler ve ortak arkadaşlarıyla buluştu.

Gruba ilerleyen saatlerde, yarışmacısı oldukları moda programı ile tanınan Nihal-Bahar Candan kardeşler ile Özge Bitmez isimli sarışın bir güzel eşlik etti. İçerde birlikte eğlenmeye başladılar.

Grup, mekândan gece yarısı ayrı ayrı çıktı. Erdal isimli şoförünü yanına alıp cipinin direksiyonuna geçen Boz, güzelleri kastederek Yenenler’e, “Gönder gelsin kardeşim” diye seslendi. Ekip eğlenceye, genç komedyenin Levazım’daki lüks bir sitede bulunan villasında verdikleri, Boz’un şarkılar da söylediği partiyle devam etti.

Sabaha kadar süren parti bitimi villadan ayrılan Candan kardeşler ile Bitmez, karşılarında muhabirleri görünce büyük şok yaşadı. Bu sırada sitenin güvenlik görevlileri basın mensuplarını tehdit etti. Gazetecilerin geldiğini öğrenince kapıdan geri dönen Murat Boz ise geceyi kankasının evinde geçirdi.

Yaşanan kargaşa sırasında, “Murat Bey’e gazetecilerin gittiklerini söyledik ancak çok panik yaptı” dedikleri duyulan güvenlik görevlileri, “Eğer haber çıkarsa Eser Yenenler’in evine Erdal’ın (Murat Boz’un şoförü) geldiğini söyleriz” diyerek plan yaptılar…

Nihal Candan Kimdir?


Nihal Candan, İşte Benim Stilim moda yarışmasında ilk sezonda ve All Star denilen bir sezonda yarışmıştır. Daha sonra Survivor yarışmasına katılmıştır.

Tam adı Gülnihal Candan‘dır. 20 yaşında olan Nihal Candan, Mersin’de dünyaya gözlerini açtı. Beykent üniversitesinde Hukuk fakültesinde öğrenciliğine devam ediyor. Yapılan röportajlarda alışveriş yapmayı çok sevdiğini ifade eden Candan, her ay 1000 TL’yi alışverişe ayırdığını ifade etmektedir. İşte benim stilim programından Survivor‘a transfer olan isim, İşte Benim Stilim‘de en çok gerginlik oluşturan kişilerden biriydi. Sürekli diğer yarışmacılarla sert tartışmalar yaşayan Nihal, 11. haftada elenerek yarışmadan gitmişti.

Nihal Candan boyu:1.65

Nihal Candan kilosu:56

Nihal Candan yaşı: 20

Bahar Candan Kimdir?


Bahar Candan, Nihal Candan’ın kız kardeşidir. İşte Benim Stilim yarışmasına ablasından sonra katılmıştır. Yaptığı yorumlar ve hareketleri ile fenomen haline gelmiştir. Peki Bahar Candan kimdir? Bahar Candan eğitimi nedir? Bahar Candan boyu kaçtır?

“İşte Benim Stilim” yarışmacılarından Bahar Candan, 1988 yılında doğdu. Yarışmacının daha önceki sezonlarında yarışan, ayrıca Survivor Gönüllüler kadrosunda yer alan Nihan Candan’ın kız kardeşidir. Aslen Mersin’li olan ancak İstanbul’da yaşamını sürdüren Bahar Candan, Eğitimine Beykent Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde devam etmektedir. İvana Sert, Nur Yerlitaş ve Kemal Doğulu‘nun yaptığı İşte Benim Stilim’in 2016 sezonunda da yer alan yarışmacı, İşte Benim Stilim‘de finale kadar çıkmayı başaran ancak birinciliği son anda kaçıran iddialı yarışmacı, stil iddiasını devam ettirebilmek adına yarışmaya tekrar katıldı…

Dondurma isimli bir şarkı yapmıştır.

Bahar Candan boyu:1.73

Bahar Candan kilosu:56

Bahar Candan yaşı: 18

Written By
More from MagClassico

Kandırıldım!

Ben korku filmi kategorisini çok gerekli bulan bir insan değilimdir. Yani; gerilim,...
Read More

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir