Hakkımızda

magclassico-logo

En olmadık şeylerin mottosuyla yola çıkan Magclassico.com, her türlü konuyla etkileşebilen bir digital dergi olarak tanımlıyor kendini. Fakat klasik digital dergilerin aksine, hayatın keyifle yaşanması gerektiğine ve hayattaki ince zevklerin, keyifli detayların ulaşılır olduğuna/olması gerektiğine inanan bir dergi olarak yola çıkıyor. Örneğin; yazılarında, şehirdeki en pahalı veya en gözde mekanlardan bahsedip 10 üzerinden puanlamak yerine, işini zevk ve tutkuyla yapan mekan ya da kişileri, hikayeleri belki de hiç bilinmeyenleri ile anlatıyor. Mesela; Maldivler seyahati ile ilgili yazısında, tipik tropik cennet tasvirlerinin yanında, gerçek Maldivler’i ve Maldivler’de  yaşamı da anlatıyor. Sanata sanat gibi, bilime bilim gibi önem verirken; teknolojiyi önemsiyor ama eğlence, tatil, yeme-içme, güzellik gibi konuları da asla es geçmiyor aksine bunların hepsinin hayatta bir bütün olduğuna inanıyoruz. Sağlık konusunu sadece diyet olarak değil, gerçek sağlık anlamında ele alıyoruz. Bunun yanında zayıflamaya da yardımcı olabiliyorsak ne mutlu bize… İçeriklerimizi seçerken sadece popüler konulara yönelmek yerine, merak uyandıran konuları da ele alarak devam ediyoruz yolumuza.

Felsefemiz, ekip olarak ‘Siz bizsiniz, Biz siziz’ üzerine kurulu. Yani kendi ilgimizi çekmeyecek hiçbir konuya değinmiyor, kendimiz okuduğumuzda keyif alacağımız mekanları, ürünleri, konuları derleyip siz değerli okuyucularımıza sunuyoruz. Güncellik bizim işimiz. Yeni çıkan markalar, mekanlar, yazarlar, kitaplar, trendlere MAGCLASSICO.com‘ da oldukça sık rastlayacaksınız.

Biz ekip olarak, herkesin hayatta en keyif aldığı işi yaparak başarıya ulaşacağına inanıyoruz. Bizler, dünyada bunu gerçekleştirebilen ender gruptan kişileriz. İşimizi azimle, hırsla ve tabiî ki keyifle yaptık. Şimdi bizler için gurur duyma zamanı…