Lerzan Mutlu: “Asla Bülent Ersoy’un Elini Öpmem!”

Bülent Ersoy, Oya Aydoğan’ın ani vefatından sonra Lerzan Mutlu için sert sözler sarf etmişti. Lerzan Mutlu da tehdit edildiği iddiası ile Bülent Ersoy’a dava açmıştı. Oya Aydoğan’ın hayata gözlerini yummasından sonra ikili bir daha konuşmamış hatta Lerzan Mutlu Bülent Ersoy’a kendisini tehdit ettiği gerekçesiyle dava açmıştı.

Bülent Ersoy Lerzan Mutlu’nun sunuculuğunu yaptığı “Renkli Sayfalar” programına bağlanmış ve ikili yüz yüze gelmişti. Siz annemi ağlattınız sizi affetmeyeceğim diyen Lerzan Mutlu sözünde durdu.


Bülent Ersoy’un Lerzan Mutlu’yu tehdit ettiği gerekçesiyle açılan dava geçtiğimiz gün görüldü. Lerzan Mutlu duruşmaya katılmadı. İlk kez hakim karşısına çıkan Diva ise; “Lerzan duruşmaya gelse elimi öperdi, O beni sever bende O’nu severim” dedi. Lerzan Mutlu ise bu sözlerin karşılığında; “Hayır efendim, ben kimsenin elini öpmem. Ben onu seviyordum ama geçmiş zaman. Kötülüğü unutmam. Bana çok ayıp ettiniz. Büyüğüm de olsa bana saygısızlık yapanın, elini öpmem.” diye karşılık verdi.

Mutlu sözlerine, “Ben neden Kanal D’de otururken bu açıklama yapılıyor da neden 4 ay boyunca ekranlarda yokken bu açıklama yapılmadı?” diye devam etti.

Beraat Ederse Avrupa İnsan Hakları Mahkemesine Giderim

Ve son olarak ta Mutlu; “Diyelim ki beraat etti Bülent Ersoy, Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi’ne kadar gideceğim. 100 Bin lirayı kazansam bile Kimsesiz Çocuklar Vakfı’na bağışlayacağım ve asla davamdan vazgeçmeyeceğim.” diyerek sözlerini noktaladı.

 

Written By
More from MagClassico

Didem Soydan’ın Tuvalet Paylaşımı Olay Oldu!

Ünlü model  Didem Soydan'ın son paylaşımı pes dedirtti. Sosyal medya hesabından yaptığı...
Read More

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir