Kim Kardashian Yeni İşiyle Dakikada 14,4 Milyon Dolar Kazanıyor!

Kazandığı para ve lüks hayat tarzıyla görenleri hayrete düşüren Kim Kardashian, yeni işi ile dakikada tam 14,4 milyon dolar kazanıyor!

Katıldığı TV programları, davetler ve çıkardığı ürünlerle servetini her geçen gün arttıran Kim Kardashian, yeni makyaj ürünleri markasıyla inanılmaz bir kazanç elde ediyor.

PARAYA PARA DEMİYOR

Kardahian/Jenner ailesi, ellerinin değdiği her şeyi paraya çevirebiliyorlar fakat aile bireylerinden en ünlüsü olarak bilinen 36 yaşındaki ABD’li reality şov yıldızı Kim Kardashian, yeni ürünleri sayesinde dakikada dudak uçuklatan paralar kazanıyor.

MAKYAJ SETİ 48 DOLARA SATILIYOR

Kim Kardashian‘ın, kız kardeşi Kylie Jenner ile birlikte çıkardığı ve her biri 45 dolara satılan kapsül dudak koleksiyonu, dakikada 13,5 milyon dolarlık gelir getiriyor. Şimdi tamamen kendine ait marka yaratan  Kim Kardashian’ın makyaj seti, her biri 48 dolardan satılarak dakikada 14,4 milyon dolar kazandırıyor.

İLK YÜZLÜK LİSTEYE GİRDİ

Kardashian,  Forbes’ın “en çok kazanan 100 ünlü” listesine 45,5 milyon dolarlık kazancıyla en zengin 47’nci ünlü olarak girdi. Ünlü yıldız, geçen yıl 51 milyon dolarlık kazancıyla, Kardashian/Jenner ailesinden tek üye olarak listeye alınmıştı.

Written By
More from MagClassico

Kahvenin İçmek Dışında Faydaları

Kahve meraklıları mutlaka araştırmışlardır. Günde belli miktarda içilen kahve hastalıklardan  korumakla kalmadığı...
Read More

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir