Kerimcan Durmaz: “Aldatıldım Ama Affettim!”

Dün gece yayınlanan Bir Hülya Avşar Sohbeti programına katılan sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz, hakkında merak edilen her şeyi cevapladı.

Hülya Avşar sordu, Kerimcan Durmaz Yanıtladı;

Hülya Avşar: O kadar kısa süre içerisinde ünlü oldun ve takipçilerin arttı ki, benim diyen sanatçıları bile solladın, bu nasıl oldu?

Kerimcan Durmaz: “Özür diliyorum onlardan, ama benim bütün takipçilerim gerçek, sosyal medyadaki beğenilerim, görüntülenme sayılarım, benden çok daha fazla takipçisi olan ünlü isimlerden bile daha çok.”

Hülya Avşar: Sen nereden çıktın, niye çıktın, amacın bu muydu? Niye bana konuk olabiliyorsun?

Kerimcan Durmaz: “Ben bile şaşkınım, çünkü asla böyle bir amacım yoktu, bu tamamen doğaçlama, ufak tefek videolar çekip sosyal medyada yayınlıyordum. İnsanlar çok güldüler, çok sevdiler, arkadaşlarına gösterdiler böyle böyle tanınmaya başladım. Bunu ilk yapanlardan biri değilim, ama kimse benim kadar ünlü olamadı.”

Hülya Avşar: Sen kendini çok iyi satıyorsun, bunu nasıl başarıyorsun?

Kerimcan Durmaz: “Tüm arkadaşlarım bir auram olduğunu söylüyorlar, gerçekten bir auram olmasaydı bu kadar başarılı işler yapamazdım, bu kadar Türkiye’nin gündemine oturmazdım. Demek ki bir şeyleri başardım ki bu kadar konuşuldum.”

“Benim asla kötü bir enerjim yok. Hep mutluyum, hep gülüyorum, hep sıcağım. Dışarıdan göründüğü kadar havalı değilim.”

”Çok çalışıyorum, oradan oraya koşturuyorum. İnsanlarda, bu çocuk kalktı hiç bir şey değilken bu kadar parayı nasıl kazandı, kazanıyor gibi bir kıskançlık başladı. Yaşadığım kötü olayların sebebi de o. Kimseye kötü örnek değilim, benim gibi yaşayan binlerce insan var.”

Kim Kardashian’ın hayatına özeniyorum!

”Kimseyi taklit etmedim, ama özendiğim hayatlar, özendiğim insanlar oldu, mesela Kim Kardashian’ın hayatına çok özenirim. Çünkü çok güzel bir hayat yaşıyor, yaşadığı lüksten bahsediyorum. Hep yaşamak istediğim hayat oydu. Kim Kardashian’ın yaşadığı hayatı yaşayabilirim. Elimden geldiğince her şeyi yapmaya çalışıyorum, ilerleyen günlerde single çıkarıp şarkı söylemek, ve hayatıma şarkı söyleyerek devam etmek istiyorum.”

Özel hayatı ve yaşadığı saldırıyla ilgilide açıklamalar yapan Durmaz,

“Babam beni her zaman destekledi asla kısıtlamadı, ama annem beni her zaman kısıtlardı, daha baskıcıydı” dedi. Babasına istediği arabayı, annesine de Bursa’dan bir ev aldığını söyleyen sosyal medya fenomeni, ailesine çok bağlı olduğunu belirtti.

Samsun’da yaşadığı saldırıyla ilgili konuşmak istemeyen Durmaz, ”Şuan davalıyız, o nedenle çok konuşmak istemiyorum, psikolojim çok bozuldu, beni çok etkiledi. Yaklaşık 1 ay evden çıkamadım, sonra bu yaşanan olayın beni bu kadar etkilememesi gerektiğine inanarak dışarı çıktım.”

Geçtiğimiz günlerde Snapchat üzerinden aldatıldığını duyuran Kerimcan Durmaz, konuyla ilgili,

“Çok değer verdiğimi gösterdim ve aldatıldım, ama özür diledi şu an konuşuyoruz” dedi.

“Ben bence çok ilgi gösterdiğim için hata yaptım. Herkese bu kadar üstüne düşme derken, kendi söylediğimi kendim yaptım. Karşınızdakine değer verdiğini göstermemek lazım. Ona duyduğum ilgiyi sürekli söylemek, takip etmek, onu bence şişirdi.. Benim hoşuma gider mesela, ama bana yapılmadı, beni kıskansın isterim. O belki yapılması gereken şeyi yapıyor. Onun yaptığını ben yapsaydım aldatılmazdım. O kadar ilgiden bunalabiliyor insan. Şuan içimde güvensizlik olduğu için evinin kapısından çıktığında bile görüntülü konuşma yapıyoruz, nereye giderse görüntülü konuşuyoruz. Güvenim yok.”

 

 

Written By
More from MagClassico

Yaşlı Görünmenizi Sağlayan Makyaj Hatalarına Düşmeyin!

Güzel görünmek, hatta bunu çılgınca istemek her kadının hakkı. Makyaj da güzel...
Read More

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir