Kerem Tunçeri’den Çağla Şikel Açıklaması: “Kendisi Arkadaşım”

Bir süre önce Emre Altuğ ve Çağla Şikel sürpriz bir şekilde boşanmıştı.

Magazin gündemine bomba gibi düşen ayrılığın ardındaki nedenler hakkında birçok iddia çıksa da, en çok konuşulan Kerem Tunceri ve Çağla Şikel arasında çıkan dedikodu idi. Hatta iddialara göre ikilinin aşkı Alaçatı‘da başlamıştı.

İddialardan sonra her iki isim de aşk iddialarını şiddetle yalanlamıştı. Fakat ünlü iki ismin haklarında çıkan dedikodular bitmek bilmedi.

Sonrasında haklarında çıkan iddia ise, çocuklarıyla futbol oynarken kasığı yırtılan ve bu yüzden tedavi görmek zorunda kalan Çağla Şikel’in imdadına Kerem Tunçeri’nin yetişmesi idi. Şikel’in tedavisi için Acıbadem’deki takım doktoruna telefon açan Kerem Tunçeri, Çağla Şıkel’in tedavisi için özel istekte bulunmuştu.

Bu olaylar üzerine yeni bir konu daha konuşulmaya başlandı ünlü ikili hakkında.

Bengü‘nün geçtiğimiz günlerdeki yaş günü partisine katılan başarılı basketbolcu Kerem Tunçeri, Akmerkezde görüntülendi ve Çağla Şikel hakkında sorulan soruları yanıtladı.

Kerem Tunçeri; Çağla Şıkel’in, kendisiyle pişti olmamak için Bengü’nün yaş gününe gitmediği haberine “Bengü ile samimiyetim yok. Başka bir arkadaşımızın yanına gitmiştik, partide olmam tesadüftü.” diyerek yanıt verdi.

Ünlü basketbolcu, Çağla Şikel ile aralarının açık olup olmadığıyla ilgili de “Çağla ile sorun yok, kendisi arkadaşım” diye konuştu.

Written By
More from MagClassico

Cem Yılmaz: “Akıl Diliyorum”

Cem Yılmaz, Twitter hesabından yaptığı paylaşımla adeta ateş püskürdü. Cem Yılmaz'ın komşularının...
Read More

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir