İçerde Dizisinde Her Bölüm Ayrı Bir Heyecan!

Dizilerde ve filmlerde izleyicilerin en sevmediği olay sonunun tahmin edilebilir olmasıdır şüphesiz. Son dönemlerde yayınlanan öyle bir dizi var ki, bir adım sonrasının ne olacağını asla tahmin edemiyorsunuz. O kadar iyi kurgulanmış ki bu dizi, beklenilenin tam tersi çıkıyor ve izleyiciyi ekran karşısına kilitliyor. Zaten izlenme oranlarından da gayet belli bu dizinin başarısı.

“İçerde” Son Hızla Devam Ediyor!

Dizinin başından beri kardeş oldukları gerçeğini bir türlü öğrenemeyen Sarp(Çağatay Ulusoy) ve Mert (Aras Bulut İyemli) en sonunda bu gerçeği öğreniyorlar. Yusuf müdür (Mustafa Uğurlu)’ün ölümü Sarp’ın üzerine kalıyor ve Coşkun (Nebil Sayın) öldü derken diriliyor. Şimdi de yeni bir macera başlıyor. İki kardeş Kebapçı Celal (Çetin Tekindor)’e karşı!

Yeni Bir Müdür Devrede! LEVENT CAN KİMDİR?

İçerde’nin yeni müdürü olarak izleyici karşısına çıkacak olan Levent Can, 1971 yılında İstanbul’da doğdu. Aile Bağları dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşayan oyuncu; son olarak Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Fehmi Kuzuzade karakterini canlandırmıştı. Son, Hicran Yarası, Ezel, Emret Komutanım, Kavak Yelleri, Rüzgarlı Bahçe, Kısmet Değilmiş rol aldığı diziler arasındadır. Pek çok projede yer alan Levent Can, son olarak başrolünü Merve Boluğur, Yusuf Çim, Gizem Karaca ve Burak Yamantürk’ün paylaştığı İçimdeki Fırtına dizisinde Selim karakterini canlandırmıştı.

İçerde’nin Yeni Bölüm Fragmanı:


 

 

Written By
More from MagClassico

YAPMA!

Kendinden çok veriyorsun, VERME! Aldığın kadar ver. Evet, doğru duydun sen melek...
Read More

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir