İbrahim Erkal’dan Kötü Haber!

DOKTORLAR BEYİN ÖLÜMÜ GERÇEKLEŞTİ DEDİ!

Beyin kanaması geçirerek hastaneye kaldırılan Ünlü türkücü İbrahim Erkal’ın son durumu sevenleri tarafından oldukça merak ediliyordu.

Doktorların günlerdir başucundan bir an olsun ayrılmadığı ünlü türkücü hakkında acı haberi verdi. İbrahim Erkal’ın beyin ölümünün gerçekleştiği yaşamasının imkansız olduğu açıklandı ancak ailesinin ise ısrarla onu hayata bağlamak için uğraştığı ifade ediliyor. Cihaza bağlı hayata tutunan İbrahim Erkal için doktorların yaptığı açıklamada hiç bir yaşam belirtisinin göstermediğini kesin bir dille açıklarken İbrahim Erkal’ın yaşamasınında imkansız olduğunu bir kez daha açıkladı.

EŞİ ZOR AYAKTA DURUYOR!

Yeni Anne oldu eşi Filiz Akgün ise ilaçlarla ayakta durmaya çalışıyor. Geçtiğimiz günlerde bitkin ve halsiz düşerek kendisi de hastaneye kaldırılmış doktorların tedavisi ile kendine gelerek soluğu yeni doğan bebeğinin yanında teselliyi bulmaya çalışıyor. Doktorların ise İbrahim Erkal hakkında hiç bir yaşam belirtisinin olmadığını bir kez daha açıkladı.

HAYRANLARI VE SEVENLERİ BİR AN OLSUN AYRILMIYOR

Hayranları ve sevenleri ise ünlü türkücüyü bir an olsun yalnız bırakmazken onun bu zor günlerinde ona destek olmak için tedavisi hakkında her gün bilgi sahibi olmaya çalışıyorlar. Peki İbrahim Erkal’a ne olacak?

KALBİ ÇALIŞIYOR AMA YAŞAMASI ZOR!

Hastaneden yapılan açıklamada, yoğun bakım servisinde tedavisi süren Erkal’ın beynindeki kanamanın durdurulmasına rağmen ödeminin devam ettiği belirtildi. Erkal’ın yapılan günlük kontrollerinde beyninde oluşan ödemin geriye gitmediği kalbinin çalışmasına rağmen makineye bağlı olarak tedavisinin sürdüğü belirtildi.

İbrahim Erkal yaşam belirtisi göstermiyor.

Ünlü türkücü İbrahim Erkal’ın son sağlık durumuyla ilgili açıklamayı kardeşi yaptı. Erkal’ın herhangi bir yaşam belirtisi göstermediği belirtildi. Hastaneden yapılan açıklamada, yoğun bakım servisinde tedavisi süren Erkal’ın beynindeki kanamanın durdurulmasına rağmen ödeminin devam ettiği belirtildi. Erkal’ın yapılan günlük kontrollerinde beyninde oluşan ödemin geriye gitmediği kalbinin çalışmasına rağmen makineye bağlı olarak tedavisinin sürdüğü belirtildi.

Kaynak: Haber24

 

Written By
More from MagClassico

Somon Dna Aşısı Nedir?

Somon DNA ile sıkı, parlak, aydınlık cilt... Bu ara kime “Parlıyorsun, ne...
Read More

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir