Gül Gölge Saygı’dan Zehir Zemberek Açıklamalar!

Gül Gölge Saygı, bazı sosyetik isimleri kızdıracak zehir zemberek açıklamalar yaptı.

Bir aralar aralarından su sızmayan Gül Gölge Saygı ve Elif Gönlüm’ün aralarının açılmasıyla sosyete ikiye bölündü yorumları yapılmıştı. Önceki akşam “Gece Kuşu” programına katılan Saygı, yaptığı açıklamalarla yorumlara farklı bir boyut kazandırmışa benziyor. “Bir kıyafetle kendilerini tasarımcı zannediyorlar” diyen Gül Hanım, Elif Gönlüm‘ün yakın dostu Işıl Reçber‘e üstü kapalı gönderme yaptı.

Medyada yankı uyandıracak sözlerine şöyle devam etti.

“İNGİLİZCE BİLMEDEN YAZIYORLAR!”

“Bu piyasa, özellikle de sosyal medya çıktıktan sonra İngilizce bilmediği halde İngilizce yazılar yazarak cahilliğini daha da belli edenlerle dolu. Bu tip insanlar, 2 sene içerisinde kendilerine bir hayat kuruyor. Oysa ben 22 yaşımdan beri ekran önündeyim. Ellerine dosyaları alanlar kapı kapı dolaşıp “Televizyon programı yapmak istiyorum” diyor. Hangisisin karar ver.”

Saygı, “sözde tasarımcı” olarak ilan ettiği isimlerin sosyal medyadaki stratejilerini de şu cümlelerle eleştirdi: “Sosyal medyada ismim dışında hiçbir şey yazmaz; çünkü ben sadece Gül Gölge Saygı‘yım. Onların profillerinde ise “tasarımcı” yazıyor. Bu, düpedüz kendini bilmezlik. Onlara çok çok gülüyorum.”

Bir firma için takı ve kıyafet hazırlayan Işıl Reçber, instagram profilinde de kendisi için “tasarımcı” diye yazdı.

Written By
More from MagClassico

Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer, Dubai’den Döndü

Kıvanç Tatlıtuğ ve eşi tatilden döndü. Kıvanç Tatlıtuğ’un evliliği hayranları tarafından şaşkınlıkla...
Read More

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir