“Fi”; Google’da En Çok Arananlar Listesinde!

Dizi platformu olan Puhu TV üzerinden yayınlanmaya başlayan ilk özgün Türk internet dizisi Fi, cesur sahneleriyle konuşulmaya devam ediyor. 60 dakikalık bölümleriyle dizi sektörü için de yeni bir soluk olan internet dizisi, Türkiye’de dizi izleme alışkanlığının değişimine öncülük ediyor.

Google’da En Çok Arananlar Listesinde!

Türü; aşk, ihtiras, erotizm, psikolojik gerilim olarak tanımlanan ve başrollerini Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür, Berrak Tüzünataç ve Büşra Develi’nin paylaştığı “Fi Dizisi”, Google‘da en çok arananlar listesine girdi. İlk üç bölümü 31 Mart 2017 tarihinde yayınlanmış olan dizinin birinci sezonu 13 bölüm sürecektir.

Fi’nin Konusu;

Dizide bir psikiyatr olan Can Manay‘ın hayatı anlatılmaktadır. Manay, hem üniversitede psikoloji dersleri vermekte, hem de kendi televizyon programında terapi yapmaktadır. Şans eseri karşılaştığı Duru’ya aşık olur ama Duru’nun bir sevgilisi (Deniz) vardır. Ayrıca ders verdiği okuldaki Bilge isimli öğrencisinin iyi bir psikolog olacağına inanmakta ve onun sınırlarını zorlamaktadır. Öte yandan Özge Egeli isimli bir muhabir Can Manay’ın kirli geçmişini ortaya çıkarma konusunda kararlıdır.

 

Written By
More from MagClassico

Şahan Gökbakar’dan Sert Tepki!

2017 yılına girdiğimiz ilk saatlerde, ülkece yasa girmemizi sağlayacak bir olay yaşandık....
Read More

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir