Ebru Şallı’nın yeni sevgilisi Uğur Akkuş evli çıktı!

Magazin dünyası bu haberle çalkalanıyor. Sinan Akçıl ile ayrıldıktan sonra adı Cem Yılmaz ve Arda Turan ile anılan Ebru Şallı dün lüks bir teknede yeni sevgilisi Uğur Akkuş ile görüntülendi. Teknede samimi bir şekilde yakalanan Ebru Şallı ve Uğur Akkuş cephesinde şoke eden bir durum yaşanıyor.

Ebru Şallı’nın yeni sevgilisi Uğur Akkuş meğer 10 yıldır evliymiş!

Fotoğrafları basından gören Uğur Akkuş‘un eşi Gonca Derin Akkuş ise zehir zemberek açıklama yaptı. Peki Ebru Şallı yeni evli sevgilisi Uğur Akkuş kimdir ne iş yapıyor?

Ebru Şallı son dönemin en çok konuşulan isimlerinden biri. Hem yaşadığı aşklarla hem de olay olan fotoğraflarla gündemden düşmeyen Ebru Şallı tam aradığı aşkı bulduk derken sevgilisi evli çıktı!

Teknede beraber samimi pozlar veren Ebru Şallı ve Uğur Akkuş cephesinde sıcak gelişme yaşanıyor. Fotoğrafları internetten gördüğünü söyleyen Uğur Akkuş’un eşi Gonca Derin Akkuş bomba yorumlarda bulundu.

Kendisi benim eşim. İki de çocuğumuz var. Ben de sabah gördüm şok oldum diyen Gonca Derin Akkuş yaşadığı olayla şoke oldu. Posta’da yer alan habere göre Gonca Derin Akkuş şu açıklamaları yaptı:

”Birlikte olduklarını gazetelerden öğrendim. Öyle üzüldüm ki, serumla ayakta duruyorum. Uğur 1 yıl önce beni darp etti, dava açtım. Çocukların hatrına affettim. Bir süredir eve uğramıyordu. Demek ki Ebru yüzündenmiş.”

TUZAK İDDİASI

Eşi Uğur Akkuş’un kendisini telefonla aradığını söyleyen Gonca Derin Akkuş sözlerine şöyle devam etti: “Uğur kendisine tuzak kurulduğunu iddia ediyor. Hiç inandırıcı değil. Belki de eşim reklam peşinde. Bu ilişki sayesinde tanınmak istiyor olabilir. Bir yuva yıkıldı. Utanmazlar!”

“Ebru Hanım, Uğur’un ona aşık olduğunu sanıyorsa yanılıyor. Psikolojim alt üst oldu.”

 

Ebru Şallı ise konuyla ilgili henüz açıklama yapmadı.

 

UĞUR AKKUŞ KİMDİR?

Uğur Akkuş bir iş adamı. Arap dünyasının tanıdık isimlerinden biri olan Uğur Akkuş, Kuveyt Emiri Şeyh el Sabah el Ahmed el Cabir el Sabah‘ın Türkiye’deki resmi danışmanı Şems Türk Kuveyt-Türkiye Yatırım Danışmanlığı Şirketi Grup Başkanı.

Akkuş, Kuveyt Emiri‘nin 3 milyar dolarlık yatırımlarına Türkiye‘de yön veriyor.

 

 

Written By
More from MagClassico

YENİ YILDA YENİLENMENİN 8 FORMÜLÜ

Yeni yıl hemen hepimiz için yeni başlangıçlar, yeni umutlar demek… Her yıl...
Read More

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir