Doğru kaş şekillendirme nasıl olur?

Hepimizin bildiği bir gerçek var ki; ince alınmış, kavisi oldukça belirgin kaş görünümlerini, 90’lı yılların tozlu raflarına kaldırdık.

Uzun zamandır, trendleri belirgin kaş görünümleri domine ediyor.

Peki, kaşlarını doğru bir biçimde şekillendirmek için gerçekten nelere ihtiyacın olduğunu biliyor musun? Şimdi, elindeki cımbızı yavaşça masaya bırak ve sana en uygun kaş görünümünü elde etmek için kendini güvenli ellerimize bırak.

Kalın ve doğal kaşların, yüzümüzü çerçevelediği ve bizi daha genç gösterdiği su götürmez bir gerçek! Kaşlarını doğru bir biçimde şekillendirerek, her daim şık ve güzel bir görünüme sahip olabilirsin. Doğru kaş şekillendirme ipuçlarını öğrenmek içinse tam olarak nasıl bir görünüm elde etmek istediğine karar vermen gerek. Sen istediğin kaş şeklini seç, sana neye ihtiyacın olduğunu söyleyelim!

Hacimli, kalın kaşlar

 

 

Gizli silahın: Kaş pudraları

Eğer hacimli ve kalın kaş görünümlerinden hoşlanıyorsan, kaş pudraları kullanmalısın. Kaş rengine uygun pudrayı, eğimli kaş fırçası yardımıyla, kaşlarının arasındaki boşluklara uygulayarak daha hacimli ve belirgin kaşlar elde edebilirsin.

Bu görünüm için kaş pudralarını deneyebilirsin. Her Eyebrow Cake Powder kiti, kaşları şekillendirmek ve belirginleştirmek için eğimli bir fırça ve bir kaş fırçası içeriyor. Yani ihtiyacın olan tüm kaş ürünlerine tek seferde ulaşıyorsun!

Doğal kaşlar

 

 

Gizli silahın: Kaş maskaraları.

Doğal ve sabit kaşlar için kaş maskaraları idealdir. Maskara fırçası kaşlarını tararken, kaş maskarası kaşlarının renk almasına ve sabit kalmasına yardımcı olur. Ayrıca kaş maskaraları, en pratik kaş ürünlerinden biridir. Çantana kaş maskaranı at ve kaşlarını şekillendirmek istediğin her an çantandan çıkarıp saniyeler içinde kaşlarına istediğin doğal şekli ver.

Belirgin kaşlar

 

 

Gizli silahın: Kaş kalemleri

Eğer kaşlarının belirgin olmasını istiyor, ancak doğal görünümleri fazla salaş buluyorsan, bu stil tam sana göre. İhtiyacın olan şekillendirme ürünü, kaşlarınla aynı tona sahip bir kaş kalemi. Kaş kalemin yardımıyla kaşlarının başladığı ve bittiği çizgiyi belirle ve bu bölgenin içini hafif hareketlerle doldur. Kaş kalemi kullanırken, kalemi, kılların çıkış yönüne doğru ufak hareketlerle uygulamanı öneririz. Böylece daha doğal bir görünüm yakalayacaksın. Kaş kalemi ile kaşlarını belirginleştirirken, aydınlatıp dilediğin gibi bir görünüm elde edebilirsin.

Written By
More from MagClassico

2017’nin En Trend Mayoları ve Fiyatları

Eski dönemlerde ne çok giyilirdi mayolar… Ardı ardına gelen senelerde her ne...
Read More

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir