Dev Kadrolu “Dünya Güzellerim”den İlk Görüntüler!

Haziran ayında yayınlanmaya başlayacak olan yeni gezi & show  programı “Dünya Güzellerim”’,  bu güne kadar görülmemiş dev bir kadroyla ekranlarla buluşacak.

“Dünya Güzellerim” Geliyor!

İzleyicilerini ekran karşısına kilitlemeye hazırlanan ve bir o kadar da eğlenceli görüntülerle keyifli dakikalar geçirmenizi sağlayacağı daha ilk görüntülerinden belli olan programın kadrosu da ismi kadar sükse getirecek isimlerden oluşuyor. Türk Sanat Müziği’nin Diva’sı Bülent Ersoy, Safiye Soyman, Banu Alkan ve Burcu Esmersoy’dan oluşan dev kadro şimdiden merak konusu olmaya başladı bile.

Yapımcılığını Bloom Medya’nın,  yönetmenliğini ise Mustafa Kotan’ın üstlendiği Dünya Güzellerim’in çekimleri Mayıs ayının ilk haftasında Hindistan’ın Mumbai şehrinde başladı.

Hindistan’da; Mumbai, Varanasi ve Yeni Delhi’de gerçekleşen çekimleri tamamlayan dev kadro, Nepal’e ardından da Vietnam’a giderek bambaşka kültürlere sahip ülkelerin gelenek ve göreneklerine göre zamanlarını geçirecekler.

Kadrodan da anlaşıldığı üzere kimi zaman çok eğlenecekler, kimi zaman da atışacaklar fakat garanti olan bir şey var ki, ekranlara taptaze ve son derece enerjisi yüksek bir yapımla geliyorlar.

 

Written By
More from MagClassico

Ünlü Çift Ayrılıyor Mu?

Selami Şahin’in müzisyen oğlu Lider Şahin ile çok romantik bir aşk yaşayan...
Read More

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir