Derya Baykal ve Seren Serengil Arasında Soğuk Savaş!

Seren Serengil, Star Tv’de yayınlanan ve sunuculuğunu üstlendiği “Duymayan Kalmasın” adlı programda, sevgilisi Özay Bakır’ın Derya Şensoy tarafından kullanıldığını iddia etti.


Derya Baykal, Serengil’in kızı hakkında ağır iddialarda bulunmasına sessiz kalmadı ve açtı ağzını yumdu gözünü. Baykal’ın sözlerinden sonra Seren Serengil gözyaşlarını tutamadı.

Karşılıklı atışmayla devam eden söz düellosunda; Derya Baykal “Mahkemede görüşeceğiz” derken, Seren Serengil ise “Önce kızına evli adamlarla ne işin var diye sor” dedi.

 

DERYA BAYKAL: MAHKEMENİN KEYFİNİ SÜRECEK

Seren Serengil’in kendi programında kullandığı “Derya Şensoy sevgilisini sevgilimle kıskandırdı” sözü olay oldu. Kızı hakkında söylenen sözlere dayanamayan Derya Baykal da kendi programı üzerinden cevap hakkını kullandı. Kızlarına laf söylettirmeyeceğini ifade eden Derya Baykal, “Bazı İnsanlar tazminat davasının mahkemenin keyfini sürecek.” dedi.

“ANNE OLMAYAN ANNELİĞİ ANLAMIYOR”

Derya Baykal sözlerine şöyle devam etti: “Annelik kolay bir şey değil. Anne olmayan anneliği anlayamıyor. Bu mesleği yapıyorum, beni hiç böyle görmemişsinizdir. Ama sustukça insanlar her şeyi yapabileceklerini sanıyorlar. Televizyonlar bizim babamızın çiftliği değil. Çok değişik duygular taşıyorum. Neredeyse alıp başımı gideceğim. Çok tuhaf bir yere gidiyoruz. Uslup diye bir şey yok mu? Saygı diye bir şey yok mu? Çocuklarıma da bir şeyler söyleyebilirler. Bu işi yapıyorlarsa tabii ki bir diyeti var ama televizyonlarda istediğimiz şekilde, evimizde bir arkadaşımıza konuşuyor gibi konuşamayız…”

 

SEREN SERENGİL: ‘ÖNCE KIZINA EVLİ ADAMLARLA ADIN ÇIKIYOR’ DE!

Seren Serengil ise Derya Baykal’a şu sözlerle yanıt verdi: “Bu konuşmayı bize değil de, kızınızı karşınıza alıp onunla yapsanız daha iyi olurdu. Kızınızı bir gece kulübünde bizim gördüğümüz gibi inanıyorum ki bu serzenişleri ona yapardınız. Bütün Türkiye kızınızı ‘yuva yıkan kadın’ olarak gösteriyor. İnternete girerseniz, görürsünüz. Bir anne olarak tabii ki objektif olamıyorlar. Ama bize gelene kadar çocuğunuza ‘kızım evli adamla adın çıkıyor’ demiyor musunuz?”

GÖZYAŞLARINI TUTAMADI

Derya Baykal’ın sözleriyle şaşkına dönen Seren Serengil, Baykal’ın “Anne olmayan anlayamaz” sözlerini duyunca gözyaşlarına engel olamadı.

Çocuk sahibi olmak istemesine rağmen olamadığını ve bu yüzden zaten üzgün olduğunu belirten Seren Serengil, Baykal’ın bu sözlerine çok alındığını da ekleyerek ağlamaya başladı.

Written By
More from MagClassico

Türk kadını güzellik için 150 TL harcıyor

Yıllardır çözülemeyen bir ikilemdir; "Dış güzellik mi, iç güzellik mi?" Medikal estetik...
Read More

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir