Deniz Seki’nin Dayısından Olay Açıklamalar!

“Uyuşturucu davasında” hüküm giyen pop şarkıcısı Deniz Seki, 2014’te girdiği Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevi’nden dün tahliye oldu. Seki ilk olarak “Çok zorlu bir yolculuktu” dedi.

Üç yıla yakın cezaevinde kalan Seki, beyaz bir güvercini serbest bıraktı ve  “Teşekkür ederim bu kadar güzel bir sevgi seli ile karşılaştığım için. Bunca zaman sesim oldunuz, dimdik ayakta durmamı sağladınız. Çok zorlu bir yolculuktu ama Allah’ın izniyle çıktım. 2 gün sonra basın toplantısı olacak müsaade ederseniz biraz dinlenmek istiyorum” dedi.

Deniz Seki’nin dayısı Hüsnü Şenlendirici’ye yüklendi!

 

Cezaevinden tahliye olan şarkıcı Deniz Seki’nin dayısı Atilla Kaban çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Deniz Seki’nin dayısı Kaban şöyle konuştu: “Deniz çok zor günler geçirdi. Hiç haketmediği suçlamalarla içeri atıldı ki onu içeriye atanlar FETÖ’den tutuklandı. Kızın başını yaktılar. Deniz, o rezil herif (Hüsnü Şenlendirici) yüzünden içeride yatıyor, hakkında yapılan suçlama bir tarafa o sigara bile içmeyen biriydi. Deniz’in kardeşleri Serdar ve Serkan onu alıp çıkartacak. Deniz’in annesi de onu Mecidiyeköy’de bir otelde bekliyor. Hep birlikte onun yanına gideceğiz. Kendisi önemli ameliyatlar geçirdiğinden dolayı buraya gelmedi. Gerçekten de ailece çok zor günler geçirdik. Çok şükür artık bitiyor.”

Written By
More from MagClassico

KOÇ BURCU ÖZELLİKLERİ

KOÇ BURCU KADINININ ÖZELLİKLERİ : Tukulu, Cazibeli, Yaşam Dolu... Koç burcu kadını, son...
Read More

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir