Beyaz Tv’de İpler Gerildi! Yumruk Yumruğa Kavga!

Haberler.com’un haberine göre; Beyaz Tv’de yayınlanan “Söylemezsem Olmaz” programını birlikte sunan Nihat Doğan ve Ömür Varol yayın sonrası yumruk yumruğa kavga ettiler.

Daha öncede programdan ayrılan Gülşah Saraçoğlu ile program esnasında tartışan Nihat Doğan yine kavgayla gündemde.

Beyaz Tv’de ortalık fena karıştı.

Programı hem hazırlayan hem de sunan ünlü televizyoncu Ömür Varol ile programın yorumcusu Nihat Doğan yayın sonunda öyle bir kavga ettiler ki yumruklar havalarda uçuştu. Büyük kavgayı, araya giren güvenlik görevlileri ve çalışanlar güçlükle yatıştırdı.

MAGAZİN HABERLERİNE AĞIRLIK VERİLMESİNİ İSTEDİ

Siyasi haberlerde yorum yapmakta zorlanan “Söylemezsem Olmaz” programının kadın sunucusu Bircan İpek, magazin haberlerine daha fazla yer verilmesini istedi. Ömür Varol ise, programın ratinglerinin zaten yüksek seviyelerde olduğunu ve kimsenin magazinle ilgilenmediğini ayrıca magazin haberlerine de yeterince yer verildiğini söyledi.

O SIRADA NİHAT DOĞAN ARAYA GİRDİ

Tartışmada sesler iyice yükselince bu kez araya programın diğer sunucusu Nihat Doğan girdi. Siyasi yorum yapmayı çok sevdiği halde son günlerde “Müsteşar Krizi” nedeniyle köşeye sıkışan Nihat Doğan da daha fazla magazin haberi istediğini söyledi.

GÜVENLİK GÖREVLİLERİ ARAYA GİRDİ

Ömür Varol bu tartışmanın üzerine yapımcısı olduğu programda magazin haberleri yayınlanacağını fakat bu durumda kendisinin olmayacağını belirtti. Konuşmalar üzerine sesler iyice yükseldi ve temaslar başladı. İtişme yumruklaşmaya dönüştü. Osman Gökçek‘in sahibi olduğu Beyaz TV koridorlarındaki büyük kavgaya güvenlik görevlileri ve çalışanlar müdahale etti.

NİHAT DEVAM ETMEK İSTİYOR

Programın akıbetinin ne olacağı henüz belli değil. Ömür Varol‘un bundan sonra bu projede kesinlikle çalışmak istemediği, Nihat Doğan ve Bircan İpek‘inse “Söylemezsem Olmaz“da devam etmek istedikleri öğrenildi.

 

Written By
More from MagClassico

Ünlü Çift Tek Celsede Boşandı!

Birce Akalay-Sarp Levendoğlu çifti tek celsede boşandı! Son günlerde medya ve magazin...
Read More

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir