Bahar-Nihal Candan’a Cicişlerden Çok Sert Cevap!

Son dönemlerde bir kardeş furyası sardı gidiyor magazin gündemini. Öncelikle hayatımıza Esra-Ceyda Ersoy kardeşler girmişti. Medyada oldukça yankı uyandıran kardeşlerin her yaptıkları olay oluyordu.

Çok geçmeden ikinci kardeş vakasıyla karşılaştık. Bu sefer de Nihal-Bahar Candan kardeşler baş rolü üstlendi. İki kardeş ardı ardına katıldıkları yarışma programları ile ünlendiler.

Bu kardeşlerin ortak özelliklerine gelince; her iki kardeş grubu da muhafazakâr bir aileye sahip olduklarını belirtiyorlar. Hatta Esra-Ceyda kardeşler, kendilerinin gece kulüplerindeki kızlara nazaran “muhafazakâr” tarafta olduklarını özellikle belirtiyorlar.

Diğer bir ortak özellikleri de, ailelerinin maddi durumlarının iyi denilecek düzeyde olması. Refah içinde geçen çocukluklarını her röportajlarında belirtiyorlar.

Eğitim durumlarına gelince… Her iki kardeş grubu da oldukça iyi eğitim almış ve alıyorlar.

Esra Ersoy, Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği mezunu.

Ceyda Ersoy, Bilkent Üniversitesi’nde okuduktan sonra eğitimine İstanbul Kültür Üniversitesinde devam etmiş ve bir de Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tiyatro eğitimi almış.

Nihal Candan, Beykent üniversitesinde Hukuk fakültesinde eğitimine devam ediyor.

Bahar Candan da ablası gibi öğrenciliğine Beykent Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde devam ediyor.

Bu kadar ortak noktaları olan bu kardeşlerin rakip olması da kaçınılmaz doğal olarak. Hem enteresan sosyal medya yaşamları, hem de fenomenlik yolunda attıkları adımlar sonrasında beklenen oldu ve ünlü kardeşler birbirlerine savaş açtı.

 

Bahar-Nihal Candan kardeşler Armağan Çağlayan ile gerçekleştirdikleri  röportajda “Bizi Cicişlere benzetme konusuna hiç girmeyelim. Çok çirkin bir benzetme, hakaret gibi.” demişlerdi.

Cicişler olarak tanınan Esra-Ceyda kardeşler tarafından da beklenen cevap “Sert” bir şekilde geldi.

“Bakın dombili kardeşler sizi bize benzetmelerinden çok rahatsız oluyoruz çünkü ÇOK ÇİRKİNSİNİZ. Biz ise çok güzel ve çok seksiyiz. Biz kim siz kim! Anormal, tuhaf ve uzaylı hareketlerinize hiç girmeyeceğiz bile. Bizim hayranımız olduğunuzu ve evde biriniz Esra biriniz Ceyda olup aynanın karşısına geçip bize özenip bizi taklit ettiğinizi kendin bize söylemiştin Baharcım. Keşke sadece evde taklit etmekle yetinseydiniz. Çünkü o tiplerinizle saçlarınıza uzun sarı peruk takıp yarışma yarışma koştursanızda sizden biz olamaz.”

 “DERS ÇALIŞIN AVUKAT OLUN”

“Taklitler aslını yüceltirmiş ama siz bize hakaret gibi çıktınız meydana. Daha fazla bizim adımızı kullanarak bizi rezil etmeyin pılınızı pırtınızı toplayın gidin evinizde oturup ders çalışın avukat olun! Gerçi farzedelim ki mezun olabilip avukat olabildiniz,Hangi aklı yerinde insan size davasını verirse artık.”

Artık kim daha güzel, kim daha akıllı, kim daha zengin, kim daha eğitimli ve kim daha muhafazakâr siz karar verin….

Written By
More from MagClassico

Alaçatı Big Fish Turnuvası 27 Ekim’de Başlıyor!

Balık tutkunlarının merakla beklediği Alaçatı Big Fish Turnuvası, Columbia PFG Ana sponsorluğunda...
Read More

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir