Anneler Günü’nü Lacivert İle Unutulmaz Kılın

Eşsiz konumu ve lezzetleriyle misafirlerine her zaman “en iyiyi” sunan Lacivert’te brunch ve barbekü keyfi Anneler Günü’nde sizleri bekliyor…

Muhteşem Boğaz manzarası eşliğinde Pazar günleri keyifli brunc’lara ev sahipliği yapan Lacivert, Anneler Günü’nde de zengin menüsü ile bu özel güne lezzet katacak.

Lacivert’in Executive Şef’i Hüseyin Ceylan ve ekibinin hazırladığı brunch, saat 10.00’dan 14.00’e kadar devam ederken zengin lezzet seçeneğiyle hem göze hem damağa hitap ediyor. Türkiye’nin dört bir yanından deneyebileceğiniz ballar, birbirinden farklı reçeller, Konya’dan, Mengen’den, Van’dan, Erzurum’dan ve daha birçok yöreden gelen peynirler ve birbirinden lezzetli diğer kahvaltılık ürünler masanızı süslerken, Anadolu mutfağının özgün tatları ve yöresel lezzetlere kadar pek çok farklı alternatif bir arada sunuluyor. Anne eli değmişçesine lezzetli tatlar sunan Lacivert, keyifli bir Pazar geçirmenizi sağlıyor.

Enfes Brunch Keyfi

Anneler Günü’ne keyifli bir başlangıç yapmak isteyenleri enfes bir brunch menüsüyle karşılayan Lacivert’te yer alacak caz triosu da kahvaltıya renk katacak. Saat 12.00’de başlayacak olan barbekü lezzetleri ise brunch keyfini uzatacak.

Misafirler mekâna Rumelihisarı’ndan hareket eden Lacivert’in teknesi ile ücretsiz olarak İstanbul trafiğine takılmadan 4 dakikalık bir yolculuk ile ulaşabilirler.

Anneler Günü Bruch’ı Kişi başı 120 TL (KDV Dahil)

Rezervasyon için Tel: 0216 413 37 53 -0216 413 42 24

www.lacivertrestaurant.com

Written By
More from MagClassico

Ünlülerin Yaşadıkları Kirli ve Enteresan Hayatlar!

Hepsinin hayranları var. Kiminin güzelliğine, kiminin oyunculuğuna kiminin sesine. Peki, bu yaşanılan...
Read More

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir