Ahlaksız Mesaj Skandalına Yanıt!

Murat Dalkılıç’ın dansçısı Ömer Yeşilbaş popçunun adını kullanıp Rus şarkıcı Tasha’ya mesaj attı. Yeşilbaş’ın “Dalkılıç’la seni benim evimde buluşturacağım evli ama sapıktır” diye Tasha’ya ahlaksız mesaj gönderdiği iddia edildi.

Duyduklarıyla şoke olan popçu, dansçısını işten kovdu.

Ünlü popçu Murat Dalkılıç‘ın dansçısı Ömer Yeşilbaş‘tan şok edecek mesaj… Yakışıklı sanatçının sahne koreografilerini hazırlayan ve aynı zamanda baş dansçısı olan Ömer Yeşilbaş, popçunun şöhretini kötüye kullandı. Yeşilbaş, Rus şarkıcı Tasha Turova‘ya Murat Dalkılıç‘la tanıştıracağı iddiasıyla ahlaksız teklifte bulundu. Herkesi şoke eden olay ise Turova‘nın Yeşilbaş’la mesajlaşmalarını basına servis etmesiyle ortaya çıktı. Rus şarkıcıya “Bende kalırsın. Murat Dalkılıç‘la konuştum, sana yardım edecek. Yanında seksi kıyafetler getir. Murat evli ama biraz sapıktır. Türkiye’de bu iş başka türlü olmaz. Yapacaksan pop starla yap” diye yazan Yeşilbaş’ın bu şok sözlerinin ardından Dalkılıç, basın açıklaması yaptı. Ünlü şarkıcı şu sözleriyle dansçısının biletini kestiğini söyledi.

GÖZLER ŞİMDİ MERVE BOLUĞUR’DA

“Gazetelerden sizlerle aynı anda öğrenmiş olduğum 3. şahısların arasındaki tuhaf, anlamsız ve bir o kadar da çirkin yazışmalara adımın karıştırılmaması ve tamamen benim dışımdaki bu konunun manevi değerlerime, kişiliğime, aileme zarar verecek boyutlara taşınmaması bakımından hassasiyetinizi rica ediyorum. Ben yaptığım işlerle anılmak isteyen ve beni dinleyen, izleyen milyonların bana verdiği desteği, güveni ve sevgiyi hak etmek için durmadan çalışan biriyim. Beni bu tür bir açıklama yapmak zorunda bırakan Ömer Yeşilbaş, bugün itibariyle ekibimde yer alan bir dansçı değildir.” Popçunun bu açıklamasıyla gözler eşi Merve Boluğur’a çevrildi.

Mesaj skandalının ardından Murat Dalkılıç tarafından kovulan Ömer Yeşilbaş, yazışmaların fotomontaj olduğunu ve Rus şarkıcının reklam yaptığını söyleyerek kendisini savundu.

Rus şarkıcı Tasha Turova, Yeşilbaş’la mesajlaşırken işin seyrinin değişmesi üzerine dansçının ahlaksız teklifini ifşa etti..

Kaynak: TAKVİM

Written By
More from MagClassico

GRİPTEN KORUNMAK İÇİN NE YAPMALI?

Kış mevsimi kapıda ise hapşırık, tıksırık, akan burunlar da yanında demektir. Öyleyse...
Read More

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir