Adriana Lima’nın Türk yazarla aşkı!

Victoria’s Secret’ın dünyaca ünlü modeli “Adriana Lima’nın” Türk yazarla aşk yaşadığı ortaya çıktı.

 

Dünyaca ünlü Brezilyalı top model “Adriana Lima” ile Türk yazar “Metin Hara”, Atatürk Havalimanı’ndaki dudak dudağa, Bodrum”da ise el ele görüntülendi.

 

 

Gazetecilerin kendisini görüntülemesine aldırış etmeden, geçen ay Los Angeles Havalimanı’nda kitabıyla poz verdiği yazar Metin Hara ile el ele yürümeyi sürdüren ünlü model, kendilerini bekleyen otomobile binip, kalacakları otele geçti.

 

 

Yurt dışında katıldığı bir festivalden İstanbul’a gelerek Metin Hara ile buluşan Adriana Lima’nın iki gün Bodrum’da kaldıktan sonra Gökova Körfezi ve Yunan adalarını kapsayan mavi tura çıkmayı planladığı öğrenildi.

 

 

İkilinin Haziran ayı başında Antalya’da gerçekleşen bir organizasyonda tanıştığı ve Metin Hara’nın kendine ait bu kitabı Adriana Lima‘ya hediye ettiği ortaya çıktı.

 

Hatta Metin Hara, kendi Instagram sayfasından Adriana Lima ile çekildiği bir fotoğrafı paylaşıp altına da aynen şöyle yazdı: “Gerçekten son derece mütevazı, doğal bir ruh. Bütün dişilerin kendi doğalarında vahşi ve özgür olmaları dileğiyle…”

 

Olayın magazin gündemine bomba gibi düşmesinin ardından, Metin Hara bir basın açıklaması yapıp özet geçti ve ilişkiyi doğruladı.

 

 

Hara’nın açıklaması şöyle: “Adriana ile Haziran ayında İstanbul’da tanıştık. Keyifli bir sohbetin devamında kitabımı hediye ettim. Bu dönemde hep iletişimde kaldık ve birbirimize karşı bir şeyler hissettiğimizin farkına vardık. İkimiz de henüz birbirimizi tanıma aşamasındayız. Değerli basınımızın konu ile ilgili merakına sonsuz saygı göstermekle beraber aynı saygıyı karşılıklı olarak yolculuğumuzun bu başlangıç sürecinde de görmeyi arzu ediyoruz”

 

 

Written By
More from MagClassico

“Dağ 2”, Türk sinemasına getirdiği ‘ilk’lerle dikkat çekiyor

4 Kasım'da sinemalarda olacaki Çağlar Ertuğrul, Ufuk Bayraktar, Ahu Türkpençe, Murat Serezli'...
Read More

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir