Adriana Lima Antalya’da Podyuma Çıkacak!

Her fırsatta Türkiye‘yi çok sevdiğini ifade eden dünyaca ünlü model Adriana Lima, 9 Haziran’da Antalya’da gerçekleştirilecek şovda podyuma çıkacak.

Antalya’da 8-13 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecek Dosso Dossi Fashion Show‘un yıldızı ünlü top model Adriana Lima olacak.

TÜRKİYE’Yİ ÇOK SEVİYOR

Dosso Dossi Fashion Show ve The Land of Legends Theme Park ortaklığında gerçekleştirilecek şovda 9 Haziran’da podyuma baş manken olarak çıkacak olan Adriana Lima, dört kıyafet sergileyecek. Brezilya‘nın moda dünyasına kazandırdığı en önemli isimlerden olan Adriana Lima, The Land of Legends Theme Park’ta özel olarak hazırlanacak podyumda 50 mankenle birlikte yürüyerek uzun süre unutulmayacak bir görsel şölene imza atacak. 2013 yılında ilk olarak katıldığı Dosso Dossi Fashion Show‘da Türklerin gönlünü kazanan Adriana Lima, “Türkiye’ye bayıldığını” her fırsatta dile getiriyor.

 

TEKLİFİ ANINDA KABUL ETTİ

Dosso Dossi Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Eraslan, yaptıkları teklifi anında kabul eden Adriana Lima‘nın Türkiye’ye yeniden gelecek olmasından dolayı heyecanlandığını belirtti.

“GÖRKEMLİ BİR ŞOVA İMZA ATACAĞIZ”

Hikmet Eraslan, “Bu yıl en büyük şovumuza hazırlanıyoruz. Gerek podyumda yürüyecek isimlerle, gerekse defilemizi gerçekleştireceğimiz Türkiye’nin en büyük yaşam ve eğlence parkı The Land Of Legends Theme Park‘la uzun süre konuşulacak görkemli bir şova imza atacağız. Bu yıl, baş mankenimiz Adriana Lima‘nın yanı sıra başka sürpriz isimleri de Antalya’da ağırlıyor olacağız” dedi.

Kaynak: Haberler.com

 

 

Written By
More from MagClassico

Ayşen Gruda 55. Sanat Yılını “Deli Kadın” İle Kutluyor!

Türk Sineması ve Tiyatrosu’nun “Domates Güzeli” lakaplı oyuncusu Ayşen Gruda 30 Nisan...
Read More

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir